Centrum Badań Wysokotemperaturowych

osobyCW

Kontakt:

Kierownik Zakładu: prof. dr hab. inż. Natalia Sobczak
e-mail: natalia.sobczak@iod.krakow.pl
tel.: (48 12) 26 18 136
fax (48 12) 26 60 870
skype: nataliesobczak

Skład osobowy:

dr inż. Donatella Giuranno
donatella.giuranno@iod.krakow.pl
tel. (48 12) 26 18 134

dr inż. Marta Homa
marta.homa@iod.krakow.pl
tel. (48 12) 26 18 135

dr inż. Artur Kudyba
artur.kudyba@iod.krakow.pl
tel. (48 12) 26 18 137
skype: kudyba_artur

dr inż. Rafał Nowak
rafal.nowak@iod.krakow.pl
tel. (48 12) 26 18 134
skype: rafal.nowak.iod

dr inż. Wojciech Polkowski
wojciech.polkowski@iod.krakow.pl
tel. (48 12) 26 18 115

dr inż. Patrycja Turalska
patrycja.turalska@iod.krakow.pl
tel. (48 12) 26 18 135

mgr inż. Grzegorz Bruzda
grzegorz.bruzda@iod.krakow.pl
tel. (48 12) 26 18 132/137
skype: grzegorz.bruzda83

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie,
w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany
ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane
w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy
o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
więcej informacji

To niewielkie informacje, nazywane ciasteczkami (z ang. cookie – ciastko), wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedzamy i zapisywane na urządzeniu końcowym (komputerze, laptopie, smartfonie), z którego korzystamy podczas przeglądania stron internetowych. W „cookies”, składających się z szeregu liter i cyfr, znajdują się różne informacje niezbędne do prawidłowego funkcjonowania serwisów internetowych, np. tych wymagających autoryzacji – m.in. podczas logowania do konta pocztowego czy sklepu internetowego. Wszystkie działające w internecie serwisy – wyszukiwarki, strony informacyjne, newsowe, sklepy internetowe, strony urzędów państwowych i innych instytucji publicznych, mogą prawidłowo działać dzięki wykorzystaniu „cookies”. Ciasteczka umożliwiają także m.in. zapamiętanie naszych preferencji i personalizowanie stron internetowych w zakresie wyświetlanych treści oraz dopasowania reklam. Dzięki „cookies” możliwe jest też rejestrowanie produktów i usług czy głosowanie w internetowych ankietach. Dane osobowe gromadzone przy użyciu „cookies” mogą być zbierane wyłącznie w celu wykonywania określonych funkcji na rzecz użytkownika, czyli np. zapamiętania logowania do serwisu czy zapamiętania towarów dodanych do koszyka w sklepie internetowym. Takie dane są zaszyfrowane w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osobom nieuprawnionym. Źródło: http://wszystkoociasteczkach.pl/po-co-sa-ciasteczka/

Zamknij